dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zduńska Wola

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

1 177 000 zł7 353 m² 160,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł8 787 m² 69,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt na terenach przemysłowych o powierzchni blisko 1 ha w Zduńskiej Woli. Działka o szerokości od frontu 30 metrów rozszerza się do 60 metrów. Wokół tereny zabudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

615 360 zł140 m² 4 395,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

215 000 zł3 053 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka porośnięta samosiejkami przy terenach przemysłowych w Zduńskiej Woli. Działka o powierzchni 3000 m2, z możliwością dokupienia dużej powierzchni pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

700 000 zł40 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam państwu gospodarstwo rolne 4ha znajdujące się w miejscowości Marżynek oddalonej około 3 km od Zduńskiej Woli. W skład nieruchomości wchodzą: - dwa domy mieszkalne budowane metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

6 zł/m²500 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem duży lokal usługowo - handlowy o powierzchni 450m2 usytuowany w Zduńskiej Woli. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 350m2 i dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł160 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferujemy na wynajem budynek - dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 120m2 usytuowany na działce 332m2 w miejscowości Zduńska Wola. Miejsce doskonale nadaje się pod biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

1 500 000 zł900 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w bardzo dobrej okolicy, w Zduńskiej Woli. Budynek posiada 2 piętra. Na parterze mieści się salon główny, warsztat, wc, garaż z roletami. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:463 m²

Zapraszam na prezentacje domu o powierzchni użytkowej 2 40 m 2 Nieruchomość umiejscowiona jest na ładnie urządzonej działce o powierzchni 463 m 2 w Zduńskiej Woli przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł193 m² 5 699,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dzień dobry. Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży ciekawej nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalno-użytkowym. Jednopiętrowy budynek znajduje się w centrum Zduńskiej Woli, przy.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²70 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej sali konferencyjnej, dwóch biur oraz dwóch łazienek w nowym budynku przystosowanym do działalności gospodarczej. Nasza przestrzeń doskonale sprawdzi się na warsztaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

4 500 zł1 300 m² 3,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac w Zduńskiej Woli pod działalność usługową. Plac o powierzchni około 1300m 2 w większości utwardzony plus położona kostka. Na działce również znajduje się biuro.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł663 m² 7 088,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż lokal użytkowy 660 m Zduńska Wola, ul. Złotnickiego centrum miasta Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Zduńskiej Woli, przy ul. Złotnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Złotnickiego

Zduńska Wola,łódzkie

750 000 zł1 168 m² 642,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Zduńska Wola, obiekt biurowo-techniczny, 1168 m2, sprzedam, 750 000 zł, netto. Na sprzedaż działka zabudowana kompleksem biurowo-mieszkalnym i gospodarczym. Na nieruchomość składają się budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł35 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku wielorodzinnego, położonego na obrzeżach Zduńskiej Woli. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

647 000 zł60 m² 10 783,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie O wysokim standardzie Z garażem I miejscem parkingowym W cenie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Zduńskiej Woli, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszam Państwa na prezentację posiadłości z ogromnym potencjałem. Duża nieruchomość o powierzchni około 300 m 2 z usługowym parterem na działce 340 m 2. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

22 zł/m²250 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal znajdujący się na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym, ul. Juliusz 1 w Zduńskiej Woli o powierzchni 250 m , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32,65 m² 10 995,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szadkowska

Zduńska Wola,łódzkie

278 000 zł37 m² 7 513,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie znajdujące się przy ul: szadkowskiej 16 Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 37m 2 znajdujące się na IV piętrze 2 pokoje Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego, słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 na obrzeżach Zduńskiej Woli w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli, kierunek Karsznice. Działka o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Niemcewicza

Zduńska Wola,łódzkie

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

NA sprzedaż Dom bliźniak w Zduńskiej Woli - 180 m , działka 1054 m , stan surowy zamknięty. Lokalizacja: zduńska Wola, ul. Niemcewicza 13 Typ nieruchomości : dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2 znajdująca się w Zduńskiej Woli. Działka w kształcie trapezu o wymiarach - 46,2/21,9/44,1/ 34,1 - niezagospodarowana. Woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Zduńska Wola,łódzkie

165 000 zł734 m² 224,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż działkę nr 1/7 w Zduńskiej Woli, przy ul. Kolejowej. Działka zabudowana jest budynkiem gospodarczym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (6,40mx4,70m, 2,70mx3,55m i 2,70mx3,30m) z niezależnym wejściem. Lokal biurowo - usługowy o łącznej powierzchni ponad ok 50m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł24 594 m² 58,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod inwestycję o łącznej powierzchni 24594m2. Położenie równoległe do ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli ze zjazdem drogą gruntową. Szerokość 28m i 55m, długość 440m. Urocza,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,92 m² 5 991,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne 3 pokoje z ładnym widokiem Osiedle Południe! Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i daje poczucie bliskości z naturą? Ta oferta jest dla Ciebie! największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

10 000 000 zł1 701,10 m² 5 878,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Nieruchomość pod inwestycję lub jako źródło pasywnego dochodu Lokalizacja - centrum miasta Zduńska Wola Powierzchnia całkowita działki wynosi 2368m2 - szerokość 24metry / długość 100m, na.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł296 m² 219,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna "rod" przy ul. Klonowej na ogródkach działkowych w Zduńskiej Woli , o powierzchni 296 m 2. Na działce znajduje się domek murowany z poddaszem na.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia hale handlowo-usługowo-produkcyjną w wysokim standardzie z możliwością przystosowania powierzchni do różnego rodzaju działalności (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

20,56 zł/m²900 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Okazja Do wynajęcia powierzchnia handlowa 300m2, magazyn 120m2 i 17 pomieszczeń biurowych (600m2) w jednym budynku Oferujemy powierzchnię pod biznes na wszelkiego rodzaju usługi z możliwym.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł997 m² 195,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działki o powierzchni 997 m 2 znajdującej się przy ulicy Sportowej w Karsznicach Teren świetnie skomunikowany dookoła osiedle domów jednorodzinnych, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł925 m² 227,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy to p rzestronne 925 m , które zapewni Ci prywatność i miejsce na wymarzony dom i ogród. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

18,33 zł/m²300 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal znajdujący się na II piętrze w obiekcie handlowo-usługowym, ul. Juliusz 1 w Zduńskiej Woli o powierzchni 300 m , idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

365 360 zł48,22 m² 7 576,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, które mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wieniawskiego 6 na osiedlu Manhattan. Okolica świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Królewska

Zduńska Wola,łódzkie

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z możliwością przystosowania go do r óżnego rodzaju działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja: zduńska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż wolny od zaraz Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

300 zł16 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na wynajem garaż, który mogą służyć jako mały magazyn. Pow. 15 m2 na ogrodzonej działce z monitoringiem. Dodatkowym atutem jest niezależny wjazd oraz lokalizacja. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz zacisznego lokalu na wynajem lub miejsca do magazynowania to z pewnością zainteresuje Cie ta oferta! Pomieszczenie jest idealne pod: magazyn, siłownię, klub a może znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Marzenińska

Zduńska Wola,łódzkie

350 000 zł4 700 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 4700m2 mieszczącą się w Zduńskiej Woli przy ul. Marzenińskiej. Działka inwestycyjna pod zabudowę 4 domami. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł209 m² 6 196,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszamy do poznania oferty domu na sprzedaż na osiedlu Nowe Miasto w Zduńskiej Woli - najczęściej wyszukiwane miejsce, z kontaktem z naturą w pobliżu lasu. Tu znajdziesz wymarzone.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij