Działka rekreacyjna, ul. Klonowa

Klonowa, Zduńska Wola, łódzkie

  • 65 000 zł
  • 296 m²
  • 219,59 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Berenszt...

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna, ul. Klonowa

Klonowa, Zduńska Wola, łódzkie

zaktualizowane:
2 kwietnia 2026

65 000 zł

296 m²

219,59 zł/m²

Działka rekreacyjna, ul. Klonowa

Zaktualizowane: 2 kwietnia 2026

65 000 zł 296 m² 219,59 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 65 000 zł (219,59 zł/m²)
  • Forma własności: dzierżawa
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rekreacyjna "ROD" przy ul. Klonowej na ogródkach działkowych w Zduńskiej Woli , o powierzchni 296 m 2.

Na działce znajduje się domek murowany z poddaszem na pokoje, wysoka piwnica, 2 pomieszczenia gospodarcze w bryle budynku. Dom pokryty nową papą, okna nowe PCV, podgrzewacz wody, posiada komin co umożliwia montaż kominka lub piecyk.

Dużym atutem jest zadaszony taras poliwęglanem, który jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks. (...)

Agent

Ewelina Berensztajn

668 837...

668 837 996

784 498 038

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

668 837...

668 837 996

784 498 038

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,