Mieszkanie, Krakowski

Krakowski, Zduńska Wola, łódzkie

  • 365 360 zł
  • 58,08 m²
  • 6 290,63 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Serafin

Skontaktuj się

Mieszkanie, Krakowski

Krakowski, Zduńska Wola, łódzkie

zaktualizowane:
24 maja 2026

365 360 zł

58,08 m²

6 290,63 zł/m²

Mieszkanie, Krakowski

Zaktualizowane: 24 maja 2026

365 360 zł 58,08 m² 6 290,63 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1986
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1986

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 365 360 zł (6 290,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 58,08 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 1986 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 091 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Sempre Nieruchomości, zaktualizowane: 24.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 740760

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,08 m², położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w dobrze skomunikowanej części Zduńskiej Woli przy ul. Plac Krakowski.

Jest rozkładowe i funcjonalne co sprawia, że staje się idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia. (...)

Agent

Paulina Serafin

665 240...

665 240 504

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Serafin

665 240...

665 240 504

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.