dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zduńska Wola

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opis Mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy, zapewniająca ciszę i wygodę mieszkania. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 725 zł72,23 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku B inwestycji Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 665 zł84,65 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 150 zł76,82 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Zduńska Wola,łódzkie

1 250 000 zł167 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w Tymienicach, zaledwie kilka minut od Zduńskiej Woli. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, komfort i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

496 000 zł69 m² 7 188,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku z wyremontowaną klatką schodową. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Lokal przeznaczony do generalnego remontu, co daje możliwość stworzenia przestrzeni idealnie dopasowanej do własnych potrzeb i gustu. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 000 zł1 701 m² 5 467,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Na sprzedaż! Atrakcyjna kamienica inwestycyjna z dużym potencjałem dochodowym. Teren dawnej fabryki Józefa Sznajdera. Działka o pow. 2368m2 przy ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

185 000 zł7 192 m² 25,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja -na sprzedaż działka rolna Powierzchnia 7192 m2. położona jest w obrębie 9 Karsznice, księga wieczysta Nieruchomość niezabudowana ,oznaczona jako działka 35/1 Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Blok bardzo dobrze ocieplony, z nową elewacją, otoczony zielenią. Blisko znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi i nowy plac zabaw dla dzieci. Zdjęcia pokazują aktualny stan bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na III piętrze w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł304 m² 3 174,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży dom piętrowy w pięknej spokojnej okolicy ( ul. Dojazd ).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

W home Park Nieruchomości mamy do zaoferowania komfortowe, duże mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 3 piętrze w cichej kamienicy, w centrum Zduńskiej Woli. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do wynajęcia 2 biura z poczekalnią, dostępem do kuchni i toalety, o powierzchni ok 40 m2 w centrum miasta Zduńska Wola. Lokal z przeznaczeniem na biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

34 zł/m²250 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Luksusowy lokal handlowo-usługowo-biurowy w stanie do wprowadzenia! Proponujemy do wynajęcia prestiżowy dwupoziomowy lokal usługowy, do użytku komercyjnego lub pod biura znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł165 m² 7 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:917 m²

Wyjątkowy dom 165m | Zduńska Wola | Szukasz balansu między bliskością natury a komfortem miasta? Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący z 2011 roku, położony w Zduńskiej Woli niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

6 500 000 zł1 920 m² 3 385,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 460 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowo-usługowa zlokalizowana w Zduńskiej Woli. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością położoną na wschodnich obrzeżach Zduńskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł350 m² 6 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gratka dla inwestorów! Nieruchomość w centrum miasta. Na sprzedaż trzy poziomowy lokal mieszkalno-usługowo-biurowy o powierzchni 350 m2. Doskonale usytuowany w ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł400 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod "kolejarz" o powierzchni 400 m 2 , o wymiarach 20x20m 2 położona w Zduńskiej Woli. Na działce znajduje się domek o wymiarach 3x4m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

429 000 zł69 m² 6 217,39 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia, zlokalizowane w Zduńskiej Woli, na Os. Zachód. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 69 m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Karsznice,Zduńska Wola

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

NA sprzedaż Dom bliźniak w Zduńskiej Woli 180 m , działka 1054 m , stan surowy zamknięty. Lokalizacja: zduńska Wola, ul. Niemcewicza 13 Typ nieruchomości: dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 200 000 zł450 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Sprzedam "dom z duszą" usytuowany w Zduńskiej Woli koło Łodzi, 30 min trasą S8 do centrum Łodzi. Dom o powierzchni 450m2 składa się z: dwóch salonów z kominkami.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł8 787 m² 69,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt na terenach przemysłowych o powierzchni blisko 1 ha w Zduńskiej Woli. Działka o szerokości od frontu 30 metrów rozszerza się do 60 metrów. Wokół tereny zabudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,50 m² 7 608,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł160 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferujemy na wynajem budynek - dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 120m2 usytuowany na działce 332m2 w miejscowości Zduńska Wola. Miejsce doskonale nadaje się pod biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł35 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku wielorodzinnego, położonego na obrzeżach Zduńskiej Woli. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszam Państwa na prezentację posiadłości z ogromnym potencjałem. Duża nieruchomość o powierzchni około 300 m 2 z usługowym parterem na działce 340 m 2. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

22 zł/m²250 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal znajdujący się na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym, ul. Juliusz 1 w Zduńskiej Woli o powierzchni 250 m , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32,65 m² 10 995,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 168 m² 642,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Na sprzedaż działka zabudowana kompleksem biurowo-mieszkalnym i gospodarczym. Na nieruchomość składają się budynki: biurowo-techniczny o powierzchni 537,95 m 2 ; biurowo-mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego, słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 na obrzeżach Zduńskiej Woli w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli, kierunek Karsznice. Działka o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2 znajdująca się w Zduńskiej Woli. Działka w kształcie trapezu o wymiarach - 46,2/21,9/44,1/ 34,1 - niezagospodarowana. Woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Zduńska Wola,łódzkie

165 000 zł734 m² 224,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż działkę nr 1/7 w Zduńskiej Woli, przy ul. Kolejowej. Działka zabudowana jest budynkiem gospodarczym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (6,40mx4,70m, 2,70mx3,55m i 2,70mx3,30m) z niezależnym wejściem. Lokal biurowo - usługowy o łącznej powierzchni ponad ok 50m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł24 594 m² 58,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod inwestycję o łącznej powierzchni 24594m2. Położenie równoległe do ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli ze zjazdem drogą gruntową. Szerokość 28m i 55m, długość 440m. Urocza,.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum miasta o powierzchni 55 m2, usytuowany na parterze. Wejście do lokalu od frontu ul. Łaskiej. Dobra widoczność z głównej ulicy handlowej. Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

615 360 zł140 m² 4 395,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,92 m² 5 991,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne 3 pokoje z ładnym widokiem Osiedle Południe! Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i daje poczucie bliskości z naturą? Ta oferta jest dla Ciebie! największe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

10 000 000 zł1 701,10 m² 5 878,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Nieruchomość pod inwestycję lub jako źródło pasywnego dochodu Lokalizacja - centrum miasta Zduńska Wola Powierzchnia całkowita działki wynosi 2368m2 - szerokość 24metry / długość 100m, na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł925 m² 227,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy to p rzestronne 925 m , które zapewni Ci prywatność i miejsce na wymarzony dom i ogród. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

18,33 zł/m²300 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal znajdujący się na II piętrze w obiekcie handlowo-usługowym, ul. Juliusz 1 w Zduńskiej Woli o powierzchni 300 m , idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

365 360 zł48,22 m² 7 576,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, które mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wieniawskiego 6 na osiedlu Manhattan. Okolica świetnie.