cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Zduńska Wola - Oferty sprzedaży działek
34 ogłoszenia
Od najnowszych
34 ogłoszenia
185 000 zł7 192 m² 25,72 zł/m²
Działka rekreacyjna ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
75 000 zł240 m² 312,50 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
198 000 zł1 325 m² 149,43 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Zduńska Wola
Panorama,Zduńska Wola
64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka budowlana ogrodzona Zduńska Wola
Karsznice,Zduńska Wola
125 000 zł1 708 m² 73,19 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
1 590 000 zł7 956 m² 199,85 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
114 000 zł2 078 m² 54,86 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Zduńska Wola
Zachod,Zduńska Wola
300 000 zł2 045 m² 146,70 zł/m²
Działka rekreacyjna ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
37 000 zł400 m² 92,50 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Łaska,Zduńska Wola
999 000 zł600 m² 1 665 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
1 177 000 zł7 353 m² 160,07 zł/m²
Działka przemysłowa uzbrojona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
615 000 zł8 787 m² 69,99 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
215 000 zł3 053 m² 70,42 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
700 000 zł40 000 m² 17,50 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²
Działka, ul. Kolejowa
Zduńska Wola,łódzkie
165 000 zł734 m² 224,80 zł/m²
Działka rolna uzbrojona, ul. Łaska
Łaska,Zduńska Wola
1 440 000 zł24 594 m² 58,55 zł/m²
Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Klonowa
Zduńska Wola,łódzkie
65 000 zł296 m² 219,59 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Karsznice,Zduńska Wola
195 000 zł997 m² 195,59 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Południe,Zduńska Wola
210 000 zł925 m² 227,03 zł/m²
Działka, ul. Marzenińska
Zduńska Wola,łódzkie
350 000 zł4 700 m² 74,47 zł/m²
Działka, ul. Kolejowa
Zduńska Wola,łódzkie
131 500 zł1 016 m² 129,43 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
2 800 000 zł15 309 m² 182,90 zł/m²
Działka rolno-budowlana ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
169 000 zł900 m² 187,78 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
2 800 000 zł15 309 m² 182,90 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
155 000 zł960 m² 161,46 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
1 450 000 zł3 600 m² 402,78 zł/m²
Działka, ul. Skargi
Karsznice,Zduńska Wola
220 000 zł4 500 m² 48,89 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
160 000 zł905 m² 176,80 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
210 000 zł1 888 m² 111,23 zł/m²
Działka rolno-budowlana ogrodzona Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
360 000 zł4 304 m² 83,64 zł/m²
Działka Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
115 000 zł1 300 m² 88,46 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
49 999 zł800 m² 62,50 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²
Pasuje w 98%
Zduńska Wola +1 km
Działka budowlana ogrodzona Swędzieniejewice
Swędzieniejewice
215 000 zł960 m² 223,96 zł/m²
Pasuje w 98%
Zduńska Wola +2 km
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Zduńska Wola
Zduńska Wola,łódzkie
150 000 zł5 974 m² 25,11 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Zduńska Wola
Włącz powiadomienia